loading
Apartament Sosnowy
POKÓJ SOSNOWY - Noclegi Swornegacie
Swornegacie noclegi - pokój sosnowy

Apartament Sosnowy

Rodzinny pokój zlokalizowany również na drugim piętrze, który zawiera dwuosobową sypialnię, łazienkę oraz pokoik wypoczynkowy z widokiem na Brdę. Część wypoczynkową można oddzielić od sypialni przesuwanymi drzwiami. Pokój sosnowy charakteryzuje się tym, iż wszystkie meble zrobione są z litego drewna sosnowego. Jasny kolor drewnianych mebli oraz drewniana podłoga stwarzają przyjemną ciepłą atmosferę pokoju.

Sypialnia jest wyposażona w łóżko o wymiarach 200 x 200 cm (z możliwością rozsuwania na 2 pojedyncze łóżka), szafki nocne, krzesła, stolik i szafę ubraniową. Łazienka zawiera prysznic, WC i bidet. Niepowtarzalny klimat części wypoczynkowej stwarza nam sosnowe umeblowanie w postaci fotelików i stolika oraz sofy, która po rozłożeniu może służyć jako wygodne dodatkowe łóżko. Do takiej sielanki brak tylko kubka aromatycznej kawy, aby mile rozpocząć każdy poranek w naszej kwaterze.

W wyposażeniu również lampki nocne. W oknach rolety i moskitiery przeciw owadom.

Pokój Sosnowy Apartament Sosnowy Apartament Sosnowy z łóżkami łączonymi Pokój sosnowy, sypialnia Pokój sosnowy, duże łóżko Pokój sosnowy, część dzienna Pokój Sosnowy z łazienką

Logo - znak wodny