loading
Apartament Kaszuba
POKÓJ KASZUBA - Noclegi Swornegacie
Swornegacie noclegi - pokój olchowy

Apartament Kaszuba

Jest to obszerny apartament na parterze naszego domu gościnnego o powierzchni 32 m2. Jego zaletą jest to, że oddzielne wejście od podwórza stanowi ganek wyposażony w drewniany stół i krzesła. Urozmaiceniem w przypadku tego apartamentu jest również specyficzny styl, akcenty kaszubskie oraz odrestaurowane stare meble w wyposażeniu.

Sypialnia to antyczne łoże o wymiarach 200 x 200 cm. z możliwością rozstawienia na dwa pojedyncze łóżka i stylowe szafki nocne. W części wypoczynkowej znajduje się secesyjna szafa ubraniowa, stół, krzesła oraz sofa, która po rozłożeniu może z powodzeniem służyć jako wygodne, dodatkowe łóżko np. dla dziecka. Łazienka wyposażona w nowoczesną armaturę (kabina prysznicowa, umywalka, wc i bidet) urządzona została również w niecodziennym stylu. Atutem tego apartamentu jest niewątpliwie kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę, czajnik bezprzewodowy, niezbędne szafki i naczynia.

W apartamencie również rolety i moskitiery w oknach.

Pokój kaszuba Apartament Kaszuba Pokój Kaszuba - duże pomieszczenia Kuchnia w Izbie Kaszuba kuchnia kaszubska izba kaszubskia, kuchnia klimatyczna izba kaszubska Łazienka w izbie kaszuba Dostawka dla dziecka w apartamencie kaszubskim Salonik w pokoju kaszub Salon apartamentu kaszubskiego Widok z okna Pokoju kaszuba

Logo - znak wodny